Serwis

Spedycja

Transport

International Air freight

Transport

Szybki zintegrowany transport

Worldwide freight services

Spedycja

Sprawna drogowa realizacja działaności spedycyjnej

Worldwide freight services

Tabor i serwis

Nowoczesny serwis, tabor spełniający rygorystyczne normy

Serwis

Posiadamy serwis samochodów ciężarowych który obsługuje pojazdy naszej floty jak i pojazdy dla klientów. W naszych zasobach posiadamy nową hale warsztatową  usytuowane są dwa stanowiska z kanałami dla samochodów ciężarowych.

TABOR

Własną flotę aut zbudowaliśmy  w oparciu o marki DAF i Mercedes. Wszystkie pojazdy spełniają restrykcyjne normy Euro 5 i Euro 6. Posiadamy na każdym z auto monitoring GPS, co pozwala na kontrole realizacji zlecenia.

SPEDYCJA

Naszym klientom zapewniamy fachową obsługę i zachowanie wysokiej jakości usług. Wykorzystujemy najlepsze środki transportowe, które są indywidualnie dostosowywane do przewożonego ładunku.

Kim jesteśmy

PRZECZYTAJ JAK DZIAŁA NASZA FIRMA, I KIM JESTEŚMY

Jesteśmy firmą która cały czas się rozwija. Nasze główne trzy kierunki działalności to Transport krajowy i międzynarodowy, Spedycja oraz Serwis aut ciężarowych i naczep.

Kim jesteśmy

       Debet Trans to rodzinna firma z Konina.  Początek działalności firmy sięga 1991 roku. Początkowo firma działała całkowicie w innej dziedzinie. Od roku 2007 rozszerzono działalność o Transport. Wraz z rozwojem firmy i rozbudową taboru powstała decyzja o budowie serwisu.           To co nas wyróżnia to wieloletnia tradycja                 i doświadczenie. Od wielu lat skutecznie realizujemy swoje plany i wyznaczamy nowe cele aby być lepszymi i odpowiadać na potrzeby naszych klientów.